Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Páťáci ve hvězdárně

Ve čtvrtek 7. listopadu se páťáci vydali do Brna za poznáním. Tentokrát neměřili vzdálenost své výpravy jen v kilometrech, ale i ve světelných letech. Ve Hvězdárně a planetáriu Brno totiž prozkoumávali Sluneční soustavu.
Na začátku se podívali na aktuální oblohu, sledovali, jak se rozložení souhvězdí posouvá stále více do pozic typických pro zimní období. Názorná animace pomohla porozumět tomu, proč je u nás momentálně tak málo slunečního světla.
Naučný pořad o Sluneční soustavě, který žáci sledovali z pohodlných polohovacích křesel na promítací polokouli nad hlavami, nadchl nejen ty, kteří se o astronomii více zajímají. Průlet prstenci Saturnu, prozkoumávání jeho měsíců nebo výprava do hlubin planety Jupiter a mnoho dalšího byly pro všechny velkým zážitkem.
Třeba se jednou někdo z nich vydá nekonečné hloubky vesmíru prozkoumávat na vlastní kůži…

Mgr. E. Kořenková, Mgr. L. Přílučíková, Mgr. M. Pokorná