Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

3. C – Erin aneb Vážně i nevážně o divadle

Ve třídě 3. C – E bylo dnes pořádně veselo. Měli jsme velké štěstí, protože nám poslední den před Velikonočními prázdninami přišel oživit herec Městského divadla Zlín Vojtěch Johaník.
       

         Na rozjezd jsme se společně seznámili s historií divadla a divadelních her. Zjistili jsme také, že divadlo není pouze o tom předvést divákům konečný výsledek – divadelní hru. Ani jsme netušili, kolik práce stojí za tím, než se představení dostane k divákovi. Nahlédli jsme do běžného dne divadelních herců a fungování všech divadelních členů.                                                                                                                                                                                  Nebyl by to den s hercem, kdybychom si sami také něco nevyzkoušeli. Jako divadelní rozcvičku si děti měly možnost vyzkoušet improvizační hry. Zahráli jsme si na čaroděje, na režiséra a neposlušné herce, ale také jsme se pokusili přenést za pomocí vlastní fantazie do různého prostředí a toto prostředí co nejlépe ztvárnit.
          Na závěr dnešního dne jsme si vyzkoušeli vést dialogy a monology na zadaná témata. U toho cvičení se někteří trochu zapotili, ale všichni se moc bavili. Vyzkoušeli jsme si, jak se asi cítí chovatel divokých orlů, objevitel zázračných rajčat, výrobce ponožek, člověk, který objevil přístroj na pozorování duhy, přední výrobce lepidel, ale také jsme zabrousili do vaření a televizního zpravodajství. Musím říci, že děti se toho opravdu nebály. Popustily uzdu své fantazie a velmi jsme se nasmáli u toho, co všechno některé napadlo.  
Všem malým i velkým hercům patří za dnešní příjemně strávený den velké poděkování.

Mgr. Tereza Zpěváková

IMG_0719 IMG_0720 IMG_0721 IMG_0722 IMG_0723 IMG_0724 IMG_0725 IMG_0726 IMG_0727 IMG_0728 IMG_0729 IMG_0730 IMG_0731 IMG_0736