Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

30 let svobody

Tuzex, bony, devizový příslib – slova, jež ve slovníku dnešních lidí nenajdeme. Patří totiž do období našich dějin, kdy hodnoty jako demokracie, svoboda či otevřený dialog byly jen nedosažitelným snem. Abychom se už nikdy nemuseli bát vyslovit svůj názor, je nutné si tuto dobu neustále připomínat. A kdy jindy než při 30. výročí Sametové revoluce?

30 let svobody jsme oslavili ve čtvrtek 14. 11. 2019 prostřednictvím projektového dne. Zadání znělo srozumitelně: „Přiblížit žákům život v naší zemi před rokem 1989″. Jak ale téma uchopit, aby bylo srozumitelné i těm nejmenším? Opět jsme se přesvědčili, že fantazie našich učitelů nezná mezí. Žáci vyráběli transparenty s dobovými hesly, recitovali verše nepohodlných básníků, zpívali zakázané písně. Připomněli si státní symboly a osobnosti „Sametové revoluce“. Zjistili, že dovolená u moře byla jen pro hrstku vyvolených  a koupě základních hygienických potřeb dala „fušku“. Ačkoliv povinné korzování po chodbě žáky pobavilo, denně by je chtěl absolvovat asi málokdo.

Dnes si neuvědomujeme křehkost svobody, stala se pro nás samozřejmostí stejně jako obchody nacpané zbožím téměř k prasknutí. Koupit dnes můžete téměř cokoliv, „fuškou“ bude udržet svobodu a demokracii pro další generace.

Mgr. Andrea Hobzová