Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Academia Film Olomouc a Pevnost poznání

Nelehké úkoly čekaly dva hlavní hrdiny dokumentu BBC Earth Pidiobři 3D (Tiny Giants) čipmanka a křečka prériového. První z nich se připravoval na  zimu a druhý se poprvé samostatně musel popasovat s nástrahami pouště. Unikátní záběry pořízené vysokorychlostními kamerami nás nechaly autenticky nahlédnout do života takto malých živočichů.  Mohli jsme tak alespoň trochu poznat ekosystémy, které u nás nenajdeme – severský les a poušť.
Příběh, který, ačkoliv jde o dokument, okamžitě vtáhl do děje, při němž všichni v sále ani nedutali a drželi pěsti oběma hlavním protagonistům, zhlédla IV.A v rámci festivalu Academia Film Olomouc Junior.
Po projekci filmu jsme se přesunuli do Pevnosti poznání, kde pro nás byl připravený výukový program o středověkém městě. Nakonec jsme si celou historickou expozici prošli, vyzkoušeli si nabít dělo a v náslechovém tunelu odhanout, odkud se blíží nepřítel.
Cestu na nádraží jsme spojili s malou prohlídkou města, které v minulosti bylo významným moravským centrem a je spojeno také s rodem Přemyslovců, o němž se právě učíme ve vlastivědě.

Chtěli bychom moc poděkovat týmu organizátorů AFO Junior, kteří na nás počkali i přes značné zpoždění vlaku a posunuli začátek projekce o celých dvacet minut – DĚKUJEME!

IV.A a E. Kořenková