Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Archeopark Pavlov

Ve středu 2. 10. 2019 vyrazili žáci III.C, IV. B a V. C a jejich třídní učitelky do Pavlova.
Navštívili jsme Archeopark, kde byl pro žáky připraven interaktivní edukační program. Žáci plnili jednotlivé úkoly, a seznamovali se tak nenásilnou formou s životem pralidí a zvířat, která žila před 30 000 lety.
Viděli jsme například Věstonickou Venuši a zjistili jsme, jak se ve skutečnosti lovili mamuti. Také jsme pronikli do tajemství záhadného trojhrobu pralidí. Archeostezka nás zavedla krásnou krajinou Pavlovských vrchů na romantickou zříceninu gotického hradu Děvičky. Sotva jsme stihli prozkoumat všechna zajímavá zákoutí této zříceniny, zastihl nás prudký déšť, a proto jsme se rychlým krokem vrátili zpět k autobusu a hurá domů. Výlet se nám velmi líbil a poznatky, které jsme na něm nabyli, využijeme ve výuce.

Mgr. Pavlína Horsáková