Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

BOBŘÍK INFORMATIKY

Této krásné soutěže podporované Ministerstvem školství se naše škola účastní již pátým rokem. Velmi pěkný rozhovor s jejími organizátory vysílala televize dne 2. 11. na programu ČT 24.

Soutěž je zaměřená na žáky se zájmem o svět technologií. Cílem této soutěže je ukázat žákům, že informatika není totéž co ovládání počítače. Soutěžící odpovídají na otázky z oblasti algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Soutěžící vyplňují online test, v němž vybírají z několika odpovědi nebo přemísťují objekty na obrazovce. Naše škola je zapojena do tří kategorií – Mini (4. – 5. ročník), Benjamin (6. – 7. ročník) a Kadet (8. – 9. ročník). 

V kategorii Mini mohou žáci za 12 správně zodpovězených úkolů dosáhnout maximum 192 bodů. Úspěšným řešitelem je každý žák, který získává 120 bodů. V této kategorií máme letos rekordních 30 úspěšných řešitelů !!!Úžasné první místo v naší škole s maximálním počtem bodů obsadil Adam Batěk ze třídy 5. C a my opět tleskáme, jelikož jde o Adamovo druhé vítězství s plným počtem bodů v této soutěži. Druhé místo  se stejným bodovým ziskem 180 bodů obsadili Lucie Rýparová a Daniel Klučka ze třídy 4. B. Všem úspěšným řešitelům srdečně gratulujeme a děkujeme za tak skvělé výsledky.

Netrpělivě budeme čekat na souboj kategorie Kadet a vyhodnocení kategorie Benjamin, které nás teprve čekají. Úspěšní řešitelé kategorie Mini se už teď těší na další ročník soutěže, kde znovu prověří své znalosti!!!!

Mgr. Zuzana Hynčicová