Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Brazílie – vášnivé srdce Jižní Ameriky

Jako každý rok jsme se i letos vydali v únoru s Adamem Lelkem do exotických dálek. Že nevíte, kdo to je? Adam je fotograf, cestovatel a hlavně zakladatel projektu Planeta Země 3000. Zážitky ze svých expedic tak každoročně zprostředkovává desetitisícům žáků a pedagogů.

Dnes jsme se s ním vydali do Brazílie. Měli jsme tak možnost poznat dvě tváře města Rio de Janeiro, tu moderní se svými symboly, ale také temná zákoutí brazilských favel. Už víme, že s otrokářskou historií je spojeno město Salvador da Bahia, v němž tanečníci při rituálním tanci upadají do tranzu. Adam samozřejmě nevynechal Amazonii, největší komplex deštného lesa na světě. S napětím jsme sledovali jeho setkání s anakondou, seznámili jsme se i s dalšími obyvateli této oblasti – sklípkany, kolibříky, tukany, lenochoda tříprstého, kajmany, opice. V největší vnitrozemské bažině na světě, v Pantanalu, jsme mohli vidět elegantní jaguáry, kteří takřka splývají s okolní krajinou. Adam navštívil i podzemí, spolu s ním jsme se ponořili do 80 m hlubokého jezera na dně krasové jeskyně. Na závěr jsme se dostali až k Indiánům, poznali jsme život těchto lidí v souladu s přírodou, jejich kulturu, zvyky a navštívili jsme také školu.

Už nyní se těšíme na příští rok, čeká nás cesta do Asie, přesněji do Myanmaru.

Zapsala Mgr. Gabriela Pippalová