Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Burza práce a přehlídka středních škol – info pro žáky 9. ročníku

Vážení rodiče,

Úřad práce ČR – krajská pobočka ve Zlíně bude 21. listopadu 2017 organizovat Burzu práce a Přehlídku středních škol. Akce se uskuteční v prostoru 14/15 Baťova institutu ve Zlíně od 9 do 17 hodin a měla by propojit informovanost široké veřejnosti o nabídce oborů středních škol především ze Zlínského kraje s pracovními nabídkami řady firem z tohoto regionu.

Akce je proto určena nejen žákům základních škol, kteří volí svou první vzdělávací cestu, jejich rodičům a pedagogům, ale i lidem, kteří hledají zaměstnání a řeší svou další kariéru. Proto prostor k prezentaci dostanou nejen střední školy, ale formou burzy prácese přestaví i řada zaměstnavatelů ze Zlína a okolí. Předpokládá se, že se zde představí celkem cca 60 – 70 subjektů.

Informační letáček Burza práce a přehlídka středních škol