Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Čamlíci

Dětský pěvecký sbor Čamlíci působí od roku 2000 při 11. Základní škole ve Zlíně – Malenovicích, která je jako jediná ve Zlínském kraji zaměřena na rozšířenou výuku hudební výchovy. Tento školní rok navštěvuje náš sbor 55 dětí od devíti do jedenácti let. Zpěváčci 3. – 5. třídy jsou připravování pro vstup do sboru Carmina bona na II. stupni.
Když přijede na naši školu delegace zahraničních hostů, když se staví májka či rozsvěcuje vánoční strom, Čamlíci jsou vždy u toho a svým zpěvem zpříjemní slavnostní chvíle.
Tento školní rok jsme je mohli vyslechnout na „Loučenské vločce“, Tříkrálovém koncertě ve Zlíně – Jižních Svazích, Jarní akademii a 13. června je čeká „Letní koncert“ v Otrokovicích.
Sbor od ledna 2017 řídí Dana Kozárková
Klavírní doprovod: Lucie Mudráková

 

Žáci 1. a 2. třídy RvHv

Na naší škole se snažíme umožnit i nejmladším žáků předstoupit před publikum a zažít  tak radost ze společného zpěvu. Žáci 1. a 2. třídy RvHv vystupují na koncertech školy společně s Čamlíky a Carminou bonou. Nejen,že se od svých prvních pěveckých krůčků učí náročné sborové průpravě, ale také získávají ve starších žácích vzor a motivaci k další práci. V jejich repertoáru se nejčastěji objevují lidové písně, písně z dílny Pavla Jurkoviče, Petra Ebena, Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka.