Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Carmina bona na Arkádách 2019

Náš nejstarší sbor měl v měsíci květnu dost práce…Nejenže jsme vyjeli na začátku měsíce do slovenského Trenčína, ale také jsme se chtěli pochlubit rozsáhlým repertoárem na dvoudenním festivalu Moravskotřebovské arkády o víkendu 25. – 26. 5. 2019.
Již při akustické zkoušce v Kostele Nanebevzetí Panny Marie jsme zaujali přicházející návštěvníky i čekající smíšené sbory známou písní „Ameno“. Ebenova Truvérská mše už se pak celým prostorem nesla za skvělého flétnového doprovodu sester Večeřových.
Další naše vystoupení přilákala jednak dynamickými lidovými písněmi v úpravě Miroslava Raichla, ale také umělé songy nezůstaly nepovšimnuty. Rozhodně oblíbená francouzská „Vois sur ton chemin“ z filmu Slavíci v kleci nenechala „žádné oko suché“. Naše africká novinka „The Lion Sleeps Tonight“ jen předznamenávala bombastický konec s přáním „Oh, happy day“.
Velké poděkování patří všem zpěvákům, kteří zaujali na této akci opět nejen svým vynikajícím zpěvem a energií, s jakou vše zvládli, ale také disciplínou a příkladnou kázní…

Za doprovod a organizační pomoc děkuji paní Aleně Machalové.
V neposlední řadě děkujeme také za finanční spoluúčast městu Zlín.

Dana Kozárková, sbormistryně