Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Carmina bona v jižních Čechách

Ve dnech 20.4. – 22.4. 2018 se sbor Carmina bona zúčastnil dvou nesoutěžních festivalů v jižních Čechách.
Nejdříve jsme se vydali v rámci poznávání do německého Freyungu. Dopřáli jsme si romantickou procházku malebnými uličkami města, vyfotografovali se před kostelem a poté pokračovali v cestě do Sušice.
V Sušici a v přilehlých obcích probíhal celý víkend festival dětských pěveckých sborů „Je kraj, kde voní tráva.“ Náš koncert se konal v kostele sv. Vavřince na Zdouni. Po koncertu jsme se přesunuli do Prachatic, kde nás čekala chutná večeře a ubytování.
V sobotu ráno po bohaté snídani následoval přejezd do Českého Krumlova na festival Krumlovská grumle, který probíhal v klášterním kostele Božího Těla a Panny Marie. Spolu s naším sborem vystoupily sbory z Českého Krumlova, Vsetína, Sezimova Ústí a Českých Budějovic. Festival byl nesoutěžní, ale byla přítomna odborná porota, která po ukončení vystoupení hovořila s jednotlivými sbormistry.
Sobotní noc jsme strávili v již známém domově mládeže v Lišově. V neděli ráno nás čekala poslední akce tohoto výjezdu, návštěva státního zámku Červená Lhota. Domů jsme dorazili v neděli odpoledne.

Irena Bělíková