Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Cesta kolem světa za 180 minut

Kam se na nás hrabe Phileas Fogg! Ten potřeboval na svou cestu kolem světa  celých 80 dní. My jsme na to, abychom splnili naše poslání, měli pouhé tři hodiny.

Sešli jsme se v pátek 30. listopadu v podvečer, abychom oslavili konec církevního roku.

Vydali jsme se po stopách misionářů a putovali všemi kontinenty, plnili všemožné úkoly, při kterých jsme namáhali své hlavy i svá těla, abychom se dostali do cíle, tedy pěkně zpátky domů.

Nevyhráli jsme sice tisíce liber jako pan Fogg, zažili jsme ale spoustu legrace se svými spolužáky z hodin náboženství a kromě misionářského pasu plného razítek ze všech kontinentů jsme si odnesli i poznání, že člověk nemusí projet celý svět, aby se misionářem stal – misionářem totiž může být každý, kdo radost ze své víry rozdává kdekoli, třeba ve svém nejbližším okolí.

                                                                                                                                                                              Mgr. Jiří Velčovský