Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Do Štramberka za zážitky i poznáním

Letošní chladný a deštivý květen výletům příliš nepřál. Přesto se žáci IV. A a V. A 29. května vydali vybaveni pláštěnkami a deštníky na školní výlet do Štramberka. Každá třída měla svůj program.
Čvrťáky přivítal u jeskyně Šipka pračlověk Bertík. Dozvěděli se, že v těchto místech byla nalezena čelist pravěkého dítěte. V Muzeu Zdeňka Buriana žáci zjistili, jak velkou inspirací Šipka pro tohoto českého malíře byla a jak se jeho tvorba promítla i do známých zahraničních filmů – např. Jurského parku.
Během dne čvrťáci také zdolali všechny schody štramberské Trúby, aby se mohli rozhlédnout do širokého okolí. Nakrmili želvu a hady v Aqua-Terra expozici a řádili na skákacím hradu. Na závěr nesměly chybět štramberské uši, které žáci si sami stočili, a pak si na nich také náležitě pochutnali.
Páťáci samozřejmě také nevynechali dominantu městečka – Trúbu, nakoukli pod ruce pekařům štramberských uší, navštívili i právem oblíbenou Aqua-Terra expozici. Vyzkoušeli si, jak se pracuje na hrnčířském kruhu. Program zakončili dlouho očekávaným překvapením… 🙂
Výlet se vydařil nad očekávání, dokonce ani ty deštníky a pláštěnky nebyly potřeba.
Děkujeme agentuře Rikitan za skvěle připravený program, ve kterém si každý našel něco, co ho zaujalo, a všichni tak odjížděli plní zážitků a s novými poznatky.

Mgr. P. Horsáková, Mgr. E. Kořenková