Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Druháčci ve Vídni

Ve čtvrtek 18. května naši žáčci ze 2.A, 2.B a 2.C vyrazili na exkurzi do rakouského hlavního města – Vídně při  příležitosti 300. narozenin Marie Terezie. Doprovodily je jejich třídní paní učitelky Kopecká, Přílučíková a Vyoralová. Děti se na cestu těšily, i když se dozvěděly, že díky této panovnici musí denně chodit do školy.
Na celodenní výlet jsme vyrazili již v 6 hodin, a i přes tento brzký ranní čas byly děti plné elánu. Ve Vídni jsme jako první navštívili přírodovědné muzeum, které patří mezi největší a nejvýznamnější světová muzea. Tady děti zaplnily veškerou paměť svých mobilních telefonů, aby si pořídily nádherné upomínkové fotografie minerálů, exotických zvířat, pravěkých šelem, dinosaurů, rostlin a spousty jiných, ale neméně zajímavých exponátů.
Hlavním cílem naší výpravy bylo zhlédnout sídlo Marie Terezie – Hofburg. Tento palácový komplex je v centru Vídně a je i nadále oficiálním sídlem současného rakouského spolkového prezidenta. S dětmi jsme prošli blízké okolí tohoto rozlehlého, několikrát rozšiřovaného hradu, na kterém jsou vidět znaky několika uměleckých slohů. Během obchůzky se děti dověděly spoustu informací o Marii Terezii a její vládě.
Zpáteční cesta autobusem nám uběhla velmi rychle, neboť jsme byli plni dojmů a zážitků. A jak lépe je všechny vstřebat než spánkem…:)

Mgr. Veronika Vyoralová