Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

DŮLEŽITÉ sdělení školní jídelny – výpadek objednávkového systému

Vážení rodiče, strávníci školní jídelny,
v posledních dnech docházelo k problémům při objednávání obědů, výpadky stravovacího systému se dařilo firmě, která je dodavatelem softwaru pro stravování, průběžně odstraňovat.
Bohužel dnes tento problém opět nastal ve větším rozsahu, závadu řešila firma Z ware Brno téměř celý den. V tuto dobu (čtvrtek 6. 9., 16:00), nám teprve oznámilo vedení firmy, že program je již opraven a funguje. Věříme, že toto ujištění je pravdivé a můžeme se na tuto zprávu spolehnout.

Obracíme se proto na Vás, abyste, prosíme, ZÍTŘEJŠÍ OBĚD (pátek 7. 9. 2018) OBJEDNALI PŘES INTERNET, pokud nebyl již dříve objednán. (Zkontrolujte).
Ujišťujeme Vás, že všichni žáci, kteří se ráno v 8 hodin p. učitelce přihlásí, že chtějí jít na oběd (u dětí z družiny předpokládáme všechny), dostanou oběd. Evidence objednání a výdeje oběda bude provedena zítra navíc ještě i ručním zaznamenáním.

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace, které nebyly způsobeny chybou na naší straně, ale byly nepříjemné. Jednoznačnou příčinou byly technické závady.

Děkujeme za pochopení.

Z. Jančíková, řed. š.