Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Exkurze do Filmového uzlu Zlín

V pátek 15. 6. jel celý devátý ročník na exkurzi do Filmového uzlu Zlín v rámci projektu 100letého výročí republiky, aby se seznámil s bohatou historií filmových ateliérů. Nikdo neměl tušení, co si pod tím představit, o to víc jsme byli zvědaví. Jako první byla na programu hodinová komentovaná prohlídka o zlínských filmových ateliérech a režisérech. Jistě to bylo zajímavé, ale náročné.
Jsme přece jenom puberťáci a potřebujeme něco dělat aktivně, nebo přestaneme dávat pozor. Proto nás také mnohem více zaujala druhá část exkurze, kdy jsme si mohli naanimovat vlastní krátký film. Vybrali jsme si, jestli chceme dělat 2D nebo 3D animaci, nachystali scénu, vyrobili figurky a potom sami fotili fotky po drobných pohybech. Fotky byly uloženy ve speciálním programu, ve kterém jsme si je mohli pustit v rychlém sledu, aby vytvořily pohyb. Kdo to dělal pečlivě, opravdu se mu povedl plynulý pohyb a postavičky se pohybovaly přirozeně. Nakonec se všem jejich animace povedla – každá byla svým vlastním způsobem hezká a hlavně originální.
Potom jsme poseděli v kavárně, povídali jsme si a atmosféru doplňoval film o Karlu Zemanovi. Všichni jsme si výlet užili. Šlo hlavně o hezkou atmosféru mezi námi a dobrý pocit z naší spolupráce na animacích.

Jana Srovnalová, žákyně IX.A