Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Exkurze do věznice v Uherském Hradišti

V rámci projektu „100 let od založení republiky“ třídy VII.B a VIII.A dne 12. a 13. dubna navštívili královské město Uherské Hradiště. Žáci měli možnost navštívit neblaze proslavenou věznici, která se právě díky výročí otevřela veřejnosti. Uherskohradišťská věznice je významnou památkou připomínající léta teroru dvou totalitních režimů minulého století. Díky průvodkyni jsme se dozvěděli mnoho zajímavých poznatků o tom, jak to ve věznici dříve chodilo, a přiblížila nám i zážitky pamětníků, kteří tam byli vězněni.
Po prohlídce věznice a výstavy k tomuto tématu připravené, měli žáci možnost si představit, jak asi město vypadalo, když jej ve 13. století založil Přemysl Otakar II, protože jsme absolvovali ještě komentovanou prohlídku města.

Mgr. Jana Vandová