Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Exkurze VIDA!

4. února 2020 se třídy 1. C, 2. B a 3. C, navzdory chřipkové epidemii a deštivému počasí, zúčastnili exkurze v science centru VIDA! v Brně. Čekal na ně velice zajímavý program Alchymisté, kde si žáci mohli vše vyzkoušet na vlastní kůži. Zopakovali si, jaká známe skupenství a jak se přeměňují, zkusili si nafouknout balónek třemi různými způsoby. Uskutečnili i soutěž o nejrychleji rozpuštěnou ledovou kostku a dozvěděli se, co se stane, když smíchají jedlou sodu s octem.

Po těchto cenných zkušenostech se žáci vydali objevovat „naše pomocníky“ – různé přístroje, které používáme od rána do rána. V jejich trase byly exponáty jako Archimédův šroub, zdymadla, chladící stroj, zámek, optická vlákna, magnetická konstrukce a mnoho dalších. Po splnění úkolů, které si pro děti jejich paní učitelky připravily, si každý mohl užít část expozice, která ho nejvíce zajímala.

Dětem se exkurze velice líbila, dozvěděli se spoustu nových zajímavostí a také objevily spoustu nových nezodpovězených otázek, po kterých teď mohou pátrat.

Mgr. Kateřina Tylečková, Alžběta Peštuková, Mgr. Pavlína Horsáková