Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Expedice Podzimní nelenošení

Žáci II.B s paní učitelkou Peštukovou a s paní psycholožkou Synkovou vycestovali 21. listopadu 2019 do Roštína do rekreačního areálu Kamínka, kde strávili dobrodružné dva dny v krásné přírodě. Cílem bylo  prostřednictvím zážitkových aktivit začlenit nově příchozí žáky do původního kolektivu, vybudovat vzájemné vazby mezi nově příchozími a stávajícími žáky a zároveň posílit a zlepšit již existující vztahy v kolektivu. 
Žáci měli za úkol pomoci čarodějnici Elvíře najít zpět její magickou sílu. Aby mohli pomáhat při tak náročném úkolu, musel nejdřív každý najít svého vnitřního hrdinu. Po tomto kreativním úkolu Elvíra říkala, co zažila na cestě za strasti a žáci jí pomáhali je překonávat. Například vymotali Elvíru z Gordického uzlu, pomohli jí s žebříkem do hlubin země nebo se stavbou domu. Počasí jim sice moc nepřálo, ale k večeru přestalo pršet a mohli se vydat na procházku. Tam dokonce potkali čarodějnický příbytek. Po večeři si za doprovodu kytary zazpívali a nakonec si žáci poslechli kouzelnou pohádku na dobrou noc.
Druhý den ráno, po taneční rozcvičce, žáci dostali za odměnu zašifrovanou cestu k pokladu. Když šifru vyluštili, vyzvedli si sladkou odměnu a vzájemně si udělali tetování. Poté s dobrým pocitem, že pomohli čarodějnici v nouzi a s potetovanými pažemi odjeli domů.

Pobyt žáků II.B byl uskutečněn díky finanční podpoře Statutárního města Zlína.

Alžběta Peštuková