Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Filmový uzel ve Zlíně

V úterý 24. října se žáci třídy III. B vydali na Filmový uzel ve Zlíně. Najdete ho v prostorách  bývalého Filmového ateliéru Zlín – Kudlov. Proč právě UZEL? Protože to byl název jednoho z prvních filmů, který zde natočila Hermína Týrlová. Vzpomínáte si na „Uzel na kapesníku“? Žáci se sem vydali, aby se seznámili s osobnostmi, které zde v minulosti tvořili. Nejvíce nás zajímal Karel Zeman. Provázel nás jeho blízký spolupracovník a kameraman pan MgA. Zdeněk Krupa.
V současné době zde výtvarníci a filmoví tvůrci připravují novou sadu večerníčků „Prasátko Lojzík“. Žáci měli možnost vidět první díl tohoto animovaného večerníčku, ale zejména všechny obrázky a scénář, podle kterého se příběh zpracovává. Dnes už filmovým tvůrcům hodně pomáhá i technika, počítače. Mohou tak dělat triky, které si Karel Zeman ještě dovolit nemohl. Například natahovat Lojzíkovi čumáček. Největší úspěch měla animační dílna, ve které si žáci ve skupinkách sami tvořili své filmy. Přinesli si s sebou obrázky z období pravěku, namalovali sami sebe. A tak se mohli vydat na cestu do pravěku. První skupina zachytila návštěvu v pravěké jeskyni, kde našla zbytky pravěkých lidí. Další cestou pozorovala mamuta, jiné dvě skupiny viděly střet dvou dinosaurů a poslední pátá skupina doputovala až do  prvohor, kde objevila trilobita.
Žáci si opět uvědomili, že dělat animovaný film je zábavné, ale taky náročné. Oživit lze téměř cokoliv, plastelínu, vlnu, papír, …. Ale na 1 s filmu je potřeba 12 snímků. Měli však k dispozici fotoaparáty, materiály a co je důležité –  hned na místě viděli to, co stvořili. Určitě se na Filmový uzel budou rádi vracet.

Mgr. Libuše Přílučíková, třídní učitelka III. B