Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Florbalový turnaj proti 8. základní škole

Dne 24.5. 2018 se v naší tělocvičně konal florbalový turnaj žáků 8. a 9. tříd proti žákům z 8. ZŠ.
Všichni sportovci si zaslouží veliký obdiv za energii, kterou do utkání vložili. Celkem se zúčastnilo 8 družstev po 4 hráčích. Musím podotknout, že dravost a soutěživost se našim žákům určitě nedá odepřít. Také díky skvělé technice a taktice jsme vybojovali zlatý a bronzový pohár. Určitě to naši kluci nedostali zadarmo a museli se hodně snažit a chytře zvládnout zápasy proti soupeři.
Jsme moc rádi, že se naše škola může prezentovat tak nadějnými  hráči a sportovci. Dle slov rozhodčího měl celý turnaj vysokou úroveň.  Už se těšíme na další.

1. místo
Macek – nejlepší hráč s nejvíce proměněnými střelami
Ševčík
Dočkal
Buršík 

2. místo
tým 8. ZŠ

3. místo
Borovec
Januška
Štěpánek
Lukačovič

Sportovní školní akce jsou velice důležité, a to především pro vytváření dobrých vztahů mezi třídami. Upevňují také sociální vazby mezi žáky napříč ročníky.

Děkujeme všem zúčastněným a také vedení 8. ZŠ.

Bc. Michaela Sedlářová