Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Hry v minulosti

Jak žily a hrály si děti na vesnici v dobách našich praprababiček? To vše zodpověděl žákům III.C-E výukový program „Tenkrát na starodávném venkově“ v muzeu ve Zlíně.
S lektorem jsme se přenesli do doby, kdy jedna ze čtvrtí Zlína, Mladcová byla vesnicí. Děti od jara do podzimu trávily čas pasením dobytka. Aby jim nebyla dlouhá chvíle, hrávaly různé hry. Na chvíli jsme si představili, že jsme v té době a některé hry jsme si zahráli. Především ty jazykové. Najednou jsme zjistili, že i bez hraček, jen se svou hlavou a ústy můžeme zažít s kamarády spoustu zábavy a legrace. Moc se nám líbily například jazykolamy. Skákalo psisko přes příkopisko, přes pcháč…. Málem se nám zamotal jazyk. Mnoho legrace se dá zažít i s hádankami nebo tajnou řečí, kterou jsme si vyzkoušeli. Víte, co řekl jeden chlapec druhému? „ enaj jachen ut uniřep“. V jednom z úkolů jsme se také snažili převést ptačí řeč do té naší. I když jsme si mysleli, že máme dobrý sluch, ne vždy se nám to podařilo.
Ani se nám nechtělo odejít, a tak nám pan lektor nám musel přidávat úkoly.
Nebýt sběratele lidových písní, zvyků a obyčejů Františka Bartoše, mnohá slova, písně i hry by byly dávno zapomenuty. 

Mgr. Ivana Štěpánová