Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

INSPIRACE – ANIMACE

Minulý týden ožil Zlín filmovým festivalem. Můžete k němu přistoupit tak, že navštívíte film, doprovodnou akci, ale nás festival inspiroval k vlastní filmové tvorbě ve školní družině.  Kdo by neznal například příběhy Pata a Mata, ale jak těžká práce se skrývá za krátkou animací, jsme si vyzkoušeli až vlastní prací.

Zájemci, kteří se na tuto dobrovolnou aktivitu přihlásili, se stali tvůrci vlastního krátkého filmu pomocí animace. Nejprve se musíte rozhodnout, z jakého materiálu budete točit, potom vymyslet krátký příběh, postavit scénu a následuje doba trpělivé práce. Na jedno video bylo vyfoceno zhruba 150–200 fotografií, na kterých se zachycuje rozfázovaný pohyb po velice malých kouscích. Čím menší pohyb uděláte, tím bude video kvalitnější a plynulejší. Snímky se poté musí zpracovat např. v programu movie maker.

Děti mě velice mile překvapily svou nápaditostí, trpělivostí a chutí něco dělat. Nakonec vznikla tři videa, která nás prý katapultovala mezi youtubery :), jak mi žáci sdělili.

Za filmový štáb vás srdečně zvu ke shlédnutí našich filmových prvotin a třeba se stanou inspirací pro vlastní filmové pokusy.

Safari – animace
Jak se staví sen
Útěk ze ZOO

Mgr. Iva Jurová