Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

IV. A a IV. B v Olomouci

V pátek 19.5. vyrazily třídy IV. A a IV. B na školní výlet do Olomouce. Už samotná cesta vlakem byla pro mnohé zážitkem…
Bylo krásné slunečné počasí, tak jsme se pěšky vydali do historického centra Olomouce. Podívali jsme se, kam chodily do školy některé z našich paní učitelek. Díky stavebním pracím na jedné z hlavních olomouckých tříd jsme viděli i základy budov z dob Přemyslovců, které jsou nyní předmětem archeologického výzkumu. Na náměstí jsme nemohli minout orloj, model města a památku UNESCO – sloup Nejsvětější Trojice.
Hlavním bodem programu byla návštěva Pevnosti poznání. Naučili jsme se vyrábět Cesarovu šifru a luštit různé další šifry a rébusy. V místním planetáriu pro nás byl připraven pořad Zázraky vesmíru. Samozřejmě jsme prošli všechny expozice Pevnosti. Každá její část je plná interaktivních modelů z oblasti historie, fyziky, přírodopisu nebo zeměpisu. V každé jsme se něco nového naučili. Všichni jsme si zde našli něco, co odpovídá našim zájmům a co nás opravdu baví. V Pevnosti je totiž věda zábava.
Domů jsme se sice vraceli unavení po náročném dni, ale spokojení a plní nových zážitků.

IV. A a IV. B