Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

IV. kolo olympiády zlínských škol v orientačním běhu proběhlo za účasti našich žáků

Poslední kolo olympiády zlínských škol v orientačním běhu nás překvapilo velkou účastí závodníků. Na start tratě se ve čtvrtek 30. 5. 2019 postavilo více než 200 závodníků z 10 zlínských škol.

Naši žáci ze 4., 5., 6. a 7. ročníků si vyzkoušeli sprintový běh po sídlišti na Jižních Svazích. Ačkoliv počasí nepřálo, nikdo z našich 24 žáků závod nevzdal. Při startu začalo pršet a lilo až do večera. Naši závodníci doběhli do cíle celí, bohužel 1 dívka si podvrtla kotník, ale závod ještě dokončila.
Naše účast byla pro organizátory překvapením, protože několik ročníků jsme vynechali, ale rádi bychom začali od příštího školního roku zase „běhat“. Celkem se ve školním roce konají 4 závody a žáci sbírají body, které se v posledním kole sečtou a první tři školy dostanou dort.

Ráda bych pochválila všechny naše žáky, kteří nás reprezentovali, a popřála jim hodně úspěchu v dalších závodech.

                                                                                       Mgr. Michaela Pokorná