Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Jak žili prababička s pradědečkem

Dne 5.října se žáci třídy II.C vydali v rámci tématu předmětu člověk a jeho svět Jak se žilo v minulosti do Sazovického muzea. Už u autobusové zastávky nás přivítala tamní paní kronikářka, která nás zavedla kolem zvonice do domku č.p.21, který byl před šesti lety přebudován na muzeum. Dvě malé místnosti ze kterých si odnášíme spoustu nových informací a poznatků o tom, jak se žilo dříve. Už víme, co je to např. „mycák“, petrolejka, noční váza či jak se dříve žehlilo, umývalo nádobí, nebo jak vypadaly školní pouzdra. Kvůli nepříznivému počasí jsme nemohli absolvovat ještě procházku po vesnici, ale zato jsme mohli navštívit místní školu, kde jsme si chvilku odpočinuli, pohráli se a také malinko tvořili. Plni zážitků se vracíme do školních lavic a hned zítra při historickém kvízu uvidíme, jak jsme dobře poslouchali.
Na závěr měli děti za úkol vytvořit veršovaný text na zážitky z exkurze.

Beáta, Lucka, Andrea, Verča:
Muzeum jsme viděly a bonbóny dostaly,
řekli nám co a jak bylo v zimě a tak..
Viděli jsme kolovrátek, vkročili do školních vrátek.
Svačili jsme a hráli si, trápili jsme se s rýmy jaksi…
Teď už se trochu nudíme, tuhle školu už asi nikdy nenavštívíme.

Mgr. Pavlína Hrdlíková, třídní učitelka