Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

„Jaro už je tady – budem pálit ježibaby“

Čarodějnice se však na nás letos připravily, a překazily nám krásnou Filipojakubskou tradici pálení čarodějnic sesláním pořádného lijáku. Vatra na školní zahradě tedy nevzplála, ale o tradiční lidové hry a soutěže děti nepřišly. V tělocvičně jsme se nejprve rozehřáli čarodějným tancem a zpěvem. Pokračovali jsme tradiční hrou „Čarodějko, my se ptáme, čehopak se chytit máme“ a samozřejmě soutěžemi na košťatech. Nakonec jsme sestřelovali čarodějnice v letu, takže jsme jich snad pár chytili. Výuku kouzelných lektvarů a přání jsme přesunuli do družinek, kde nás děti mile překvapily svou tvořivostí a pohotovostí.

Ale tato akce byla jen vyvrcholením celého týdne příprav, kdy se četly čarodějné pohádky a tradice, poznávaly se léčivé byliny, malovaly návrhy módních čarodějných klobouků, které jsme vystavili ve škole.

Nám všem přeji, aby se počasí brzy umoudřilo, a mohli jsme si Filipojakubskou vatru ještě pořádně užít.