Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Lyžařský výcvikový kurz

Naše škola i letos zorganizovala lyžařský výcvikový kurz pro 7. ročník.
V neděli 5. ledna 2020 se žáci vydali pod vedením paní učitelek Pokorné, Bělíkové, Svobodové, paní psycholožky Synkové a pana učitele Najmana do Velkých Karlovic do areálu Kyčerka.
Po příjezdu na ubytování jsme neváhali ani chvilku, vzali jsme lopaty a šli prozkoumat sjezdovky.  Z hotelu ke sjezdovkám a zpět jsme se přemisťovali skibusem, lyže jsme měli uschované u sjezdovek, což nám podstatně zjednodušilo přesuny.
Žáci byli rozděleni do čtyř skupin podle jejich lyžařských dovedností.  Kromě lyžařského výcviku jsme měli půldenní procházku na Javorník. Večerní programy si částečně organizovali žáci (hry, filmy, diskotéka…) a uskutečnila se i přednáška na odborné téma.

Žáci udělali opravdu obrovské pokroky ve svých dovednostech. Ale bohužel lyžák utekl jako voda a my jsme se v pátek 10. ledna vraceli po týdnu do svých domovů.

 

V. Najman