Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Lyžařský výcvikový kurz Horní Bečva

Letošní lyžařský kurz proběhl 21.1. – 25.1. 2019 v areálu Rališka v Horní Bečvě.
Od školy jsme odjeli v 9 hodin ráno. Vzhledem k velkému počtu účastníků jsme potřebovali kromě autobusu i doprovodné vozidlo, které nám vezlo zavazadla. Kolem jedenácté hodiny jsme dorazili do Horní Bečvy a autobus nás vyložil na parkovišti pod chatou Cherry. Lyže jsme si odnesli z parkoviště sami, zavazadla nám dovezli až k chatě. Ubytovali jsme se, poobědvali a vydali se pěšky s lyžemi na ramenou ke sjezdovce. Následovalo rozřazení do tří družstev a byl zahájen výcvik. Po ukončení odpoledního lyžování jsme si lyže uložili do garáže pod sjezdovkou a nemuseli jsme je každý den nosit dvakrát nahoru a dolů.
Po večeři jsme se seznámili s řádem chaty, pravidly chování a s denním režimem. Ten byl dost pravidelný. Budíček v 7.15, snídaně v 7.45, odchod na dopolední program v 8.30. Dopolední výcvik trval do 11.00, následoval návrat do chaty, oběd, polední klid a ve 13.30 nástup na odpolední program. Návrat do chaty byl v 16.30, osobní volno a hygiena, v 18.00 večeře a v 19.30 začínal večerní program. O ten se každý večer postaralo jedno družstvo. Celý den členové družstva vymýšleli zajímavý program pro ostatní. Střídaly se hry, soutěže, došlo i na karaoke.
Lyžovali jsme každý den kromě středečního odpoledne, kdy jsme se vydali na průzkum okolí a prohlédli si i další sjezdovky, které ale nebyly v provozu.
Všichni se určitě za tento týden naučili něco nového a zdokonalili se v lyžování. Největší posun byl znát na třetím družstvu, které na konci týdne zvládlo jezdit na vleku i na lanovce a všichni jeho členové byli schopni sjet celou sjezdovku.
Naposledy jsme lyžovali v pátek dopoledne a po obědě jsme vyrazili na cestu domů.
Celý týden jsme měli ideální sněhové podmínky, počasí nám přálo a všichni se vrátili domů unavení, ale zdraví a spokojení.

I. Bělíková