Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Malé dětské muzeum

Žáci třídy III. B pracují v letošním školním roce na projektu „Zlínskem po proudu času“.
Ve čtvrtek 12. října pozvali do své třídy žáky prvních a druhých ročníků, kde si pro ně připravili netradiční „Malé dětské muzeum“. Představili se jako lektoři a seznámili účastníky s informacemi o pravěku nejen na Zlínsku. Většinu příspěvků si připravili sami žáci ze svých encyklopedií, časopisu „Svět dinosaurů“ nebo z projektových sešitů.  Muzeum pro děti musí být zábavné, proto si po „přednášce“ zazpívali píseň „Pravěk“ a poté pozvali návštěvníky na stanoviště s úkoly. Období prvohor představuje vodní svět a nejznámějšího živočicha trilobita. Žáci si tohoto živočicha odlévali do plastelíny ze sádry. Jejich malí kamarádi si mohli tyto sádrové odlitky vymalovat, nebo si vybrat jiné vodní živočichy. Nejvíce úkolů bylo samozřejmě věnováno druhohorám a jejich veleještěrům. Slovo dinosaurus znamená v překladu „hrozný ještěr“. Přesto jsou tito živočichové pro žáky velkým lákadlem. Na stanovištích měli velké dřevěné MAXIPUZZLE, pexesa, tiskátka, matematické číselné spojovačky, vymalovánky. Žáci prvních a druhých tříd si užili ve škole netradiční vyučování, ze kterého si odnesli nové informace, ale i získali nové kamarády ze třetí třídy. Žáci třídy III. B si v letošním roce vyzkoušeli prezentovat svou práci před diváky.

                                                                     Mgr. Libuše Přílučíková, třídní učitelka třídy III. B