Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Myanmar – divoká cesta do barmské říše

V úterý 15. ledna se všichni žáci druhého stupně přesunuli do Otrokovické BESEDY, aby se zúčastnili přírodovědného vzdělávacího programu Myanmar – cesta do barmské říše. Adam Lelek nás během 70 minut provedl touto exotickou zemí, poznali jsme přírodu, ale také tradice tamějších obyvatel. Prostřednictvím názorné animace jsme se seznámili s principem vzniku monzunů, které ovlivňují podnebí celé jihovýchodní Asie. Viděli jsme typickou zvířenu Myanmaru, život v klášterní škole, pavoučí ženy, jejichž tváře zdobí tetování, poznali život Mokénů – mořských nomádů.

Projekce se žákům moc líbila a odnesli si z ní hezké zážitky i poučení. Už nyní se můžeme těšit na další díl projektu, který bude věnovaný Kolumbii.

Zapsala Mgr. Gabriela Pippalová