Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Naše sbory nelení, naše sbory to roztáčí…

Ani po úžasném Letním koncertě 13. června, který jste mohli s námi prožít, naše sbory ještě neodpočívají. Vzhledem ke skvělé formě jsme dostali možnost v závěru tohoto školního roku natočit první část našeho nového CD.
Čamlíci vzpomněli na své skvělé zimní songy pod vedením paní učitelky  Andrey Hobzové, ale nenechali bez povšimnutí své písně, jež rozproudily melodie se sportovní či letní atmosférou.
Carmina bona nabídla žánr jak lidový, tak i písně umělé v latině, češtině a samozřejmě v angličtině. Bezchybné korepetici paní učitelky Lucii Mudrákové sekundoval pan učitel Drahomír Hlaváč na housle a žákyně I. i druhého stupně na vybrané hudební nástroje. A to hlavní? Kdy bude naše nové CD „na světě“? Jak se bude jmenovat? Kde jej koupíte?…
Vždyť na dveře klepou prázdniny…., tak nechejte prosím i sboristy trošku vydechnout…Vše se včas dozvíte…

Krásné léto plné odpočinku všem našim zpěvačkám a zpěvákům přeje Dana Kozárková