Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Naši cyklisté bojovali v Dopravní soutěži mladých cyklistů

Nemohli jsme si nechat ujít Dopravní soutěž mladých cyklistů, která se konala ve čtvrtek 25. dubna hned za humny školy na dopravním hřišti. Oblastní kolo pořádal DDM Astra Zlín ve spolupráci s BESIP – Ministerstvem dopravy, Českým červeným křížem a Městkou policií Zlín. Konkurence byla velká, kromě naší školy soutěžili také žáci z 12. ZŠ Zlín, Církevní školy Zlín a ZŠ Fryšták.
„Jezdíte rádi a často na kole?“ Tak zněla otázka při hledání závodníků v naší škole. Zájem dětí nás mile překvapil, ale protože ve stejný den probíhal Den her s Astrou a anglické divadlo, tak jsme vybrali pouze 4 čtyřčlenná družstva.
Většina závodníků přijela ráno do školy na svém kole, samozřejmostí byla helma a oblečení přes lokty a kolena. Během soutěže nás udivilo, že nefungovaly semafory a další signální značení (např. výjezd hasičů, přejezd vlaku atd.). Jízdu na dopravním hřišti sledovali policisté, které nejvíce pobavili naši žáci, když při časově omezené jízdě na kole zastavili u benzínové pumpy a nabírali benzín. Testy probíhaly pod dohledem pana Patíka z BESIPU, v první pomoci nám nejvíc dalo zabrat správné přivolání záchranné služby a masáž srdce.
Nejvíc všechny pobavila jízda zručnosti. Strach z obávané „houpačky“ všichni překonali, naopak se nám nedařila jízda mezi kužely. Trestné body se udělovaly za jakékoliv šlápnutí na zem a nezvládnutí překážky. Zábavná byla jízda v kruhu, kdy závodníci jednou rukou drželi řídítka a druhou řetěz natažený ze středu kruhu.

Nejúspěšnější dívkou ve starší kategorii (od 11 do 16 let) se stala Nikol Hynčicová z 5. B, která nasbírala celkem 19 trestných bodů. Soutěžní tým z 6. B skončil na 2. nepostupovém místě, pouze 6 bodů ho dělilo od 1. místa. Na třetím místě skončil tým složený z žáků 5. a 6. ročníků. Rádi bychom také pochválili za účast vybrané žáky 4.B a 4.C ERIN.

Akce nás nadchla, pěkné počasí umocnilo dobrou náladu a sportovní nasazení. Soutěže bychom se rádi zúčastnili i příští rok.

 Mgr. Michaela Pokorná