Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Nejen anglické Believer znělo Roštínem aneb Soustředění CARMINY BONY

V úterý 16. 10. odpoledne vyjel nás nejstarší sbor na tradiční soustředění do Roštína. Po ubytování v pokojích proběhl večer plný zpěvu – soustředili jsme se hlavně na píseň pro vystoupení na podzimní školní akademii. Středa byla pro všechny náročná. Celé dopoledne jsme usilovně pracovali na repertoáru na vánoční vystoupení. Jednotlivé hlasy se střídaly ve svém pěveckém projevu a ti, kteří zrovna nezpívali, trávili čas relaxačními aktivitami a hrami. Po obědě jsme vyrazili na chvilku ven, abychom si užili slunečného počasí. Po návratu jsme se opět soustředili na naši práci. Za odměnu jsme mohli v podvečerních hodinách relaxovat ve vířivce. Večerní program již tradičně patřil diskotéce, na které jsme si všichni vyzkoušeli různé taneční kreace J Do čtvrtečního rána jsme se probudili všichni značně unaveni, ale i přesto jsme se po vydatné snídani pustili do procvičování našich písní. Dopoledne nás navštívila místní mateřská školka, pro kterou jsme měli připravené krátké vystoupení – alespoň jsme si „nanečisto“ vyzkoušeli náš repertoár. A po obědě už hurá domů!
Děkujeme paní učitelce Kozárkové za zorganizování celé akce a pracovníkovi Unie Kompas panu Martinu Stavjaníkovi za pomoc při organizaci volnočasových aktivit.

Za Carminu bonu Mgr. Lucie Mudráková

Kdo nevěří, ať se podívá…
https://youtu.be/IRDHcAM3e3o