Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Netradiční dopoledne pátých tříd

Žáky pátého ročníku potěšilo netradiční dopoledne, které se konalo v úterý 9. 4. 2019. Jsme velmi rádi, že naše pozvání přijaly i děti ze ZŠ Tečovice. Své síly mezi sebou měřili žáci z 5. A, 5. B a žáci páté třídy ZŠ Tečovice.

V první části programu provětraly děti své znalosti v soutěži „ Riskuj“. Otázky byly rozděleny podle obtížnosti od 1 000 Kč do 5 000 Kč. Žáci uplatnili své znalosti z přírodopisu, dějepisu, vlastivědy a jazyka českého. Ve finále se utkala třída 5. A s dětmi z Tečovic. Vítězem se stala třída 5. A, které tímto ještě jednou gratulujeme.

Druhá část programu probíhala v tělocvičně, která byla rozdělena na dvě hrací pole. V jedné části se konal pingpongový turnaj a ve druhé části předváděly dívky devátého ročníku sestavy na trampolínkách. Napínavého pingpongového turnaje se zúčastnilo 22 žáků, ti byli rozděleni do čtyř skupin, nejlepší se probojovali ve dvouhře do finálové části. Utkání vyvrcholilo výhrou Nikol Hynčicové z 5.B, ze druhého a třetího místa se radovali Robert Šlosárek z Tečovic a Adam Škach z 5. A. S bramborovou „medailí“ se musel spokojit Lukáš Martinec z 5. A, který těsně prohrál utkání o 3. místo.

Trampolínová show představovala pro dívky velkou výzvu. Sestavy byly rozděleny podle hudebního repertoáru na několik částí. Tempo bylo vražedné, dívky zapojily všechny svaly a protáhly dokonale své postavičky.

Všem žákům děkujeme za aktivní zapojení do všech částí programu. Velké díky patří také paní učitelce Urbancové, která doprovázela žáky z Tečovic a odvedla unavené nazpět  😀 

                                                                                                                                                                              Mgr. Zuzana Hynčicová, Mgr. Michaela Pokorná