Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

O nejlepší prezentaci

Ve čtvrtek 28. listopadu proběhl první ročník školní soutěže „O nejlepší prezentaci“.
O soutěž byl velký zájem, zúčastnilo se 24 soutěžících, kteří si sami vybrali své téma a přednesli jej porotě a divákům. Žáci byli zodpovědně připraveni, a tak měla porota velmi těžké rozhodování. Zvítězit mohli jen ti nejlepší.

V nejmladší kategorii žáků (3. + 4. ročník) zvítězil M. Gurecký, druhé místo obsadil J. Pipiš a o třetí místo se podělily J. Svobodová a E. Konečná, která prezentovala společně se S. Pandadisovou.

V II. kategorii (5. ročník) první místo získal P. Žeravský, druhé místo patřilo N. Janišové a K. Matochovi.

V poslední III. kategorii (7. – 9. ročník) vyhrála první místo dvojice kluků ze 7. ročníku – P. Štěpaník a P. Rucki, druhé místo obsadila opět dvojice chlapců ze 7. ročníku – M. Navrátil s L. Marcaníkem. Třetí příčku obsadily dvojice H. Rozmahelová a B. Pěčková z 8. ročníku a zároveň L. Sucháčková s B. Novotnou z 9. ročníku.
Čestné uznání získal Josef Petráš, rovněž z 9.ročníku.
Soutěžícím děkujeme za jejich snahu a pěkné prezentace a vítězům gratulujeme.

Mgr. H. Volná