Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Olympiáda netradičních her a disciplín naše žáky nadchla

V úterý 25. června více než 200 dětí z 1. stupně změřilo svoje síly v olympiádě netradičních her a disciplín. Školní hřiště se proměnilo v závodní terén s 12 stanovišti, která děti obíhaly s kartičkou.
Nejdříve si však společně zatančily zumbu s paní učitelkou Sovjákovou. Poté se rozběhly na stanoviště plnit úkoly. Jsme rádi, že si děti mohly vyzkoušet chůzi po slackline a stříkání hasičskou hadicí na cíl. Nejvíce času s radostí trávily u vodní střelnice, protože zde voda občas stříkala do vzduchu i na děti. Na všech stanovištích pomáhali žáci 9. ročníku, kteří se naposled aktivně zapojili do školní akce. Také se celé dopoledne starali o hudební mixážní pult. Tímto jim děkujeme za jejich obětavou pomoc.
Velké díky také patří všem paním učitelkám, které pomáhaly s přípravou této sportovní akce a dohlížely na děti a jejich bezpečnost.
Chtěli bychom pochválit všechny žáky 1. stupně za to, že tento den sportem opravdu „žili“ a zapojili se v nejvyšší možné míře. Úžasná atmosféra byla umocněna slunečným počasím a příjemnou hudbou.

Nakonec bychom rádi poděkovali Sdružení rodičů, které věnovalo odměny pro děti.

                                                        Mgr. Michaela Pokorná