Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

POTVRZENÍ PRO ZAMĚSTNAVATELE – dokument pro výplatu tzv. OŠETŘOVNÉHO pro děti do 13 let

Na základě rozhodnutí vlády ČR bude tzv. ošetřovné poskytnuto zaměstnancům (rodičům) po celou dobu uzavření základních škol. Pro ty, kdo si již dokument ve škole vyzvedli, se nic nemění, nepotřebují nový formulář.

Zároveň byl z rozhodnutí vlády ČR k poskytnutí tohoto fin. příspěvku prodloužen limit věku dětí do 13 let (méně než 13 let).

Abychom Vám co nejvíce usnadnili tuto situaci, v příloze přikládáme formulář na ošetřovné, který si můžete vyplnit sami. Potvrzení (razítko, podpis) ze školy již není potřeba.

V případě, že na něm přesto bude Váš zaměstnavatel trvat, formulář si vytiskněte a vyplněný přineste v době úředních hodin do školy, kde Vám jej na počkání potvrdíme.

ÚŘEDNÍ HODINY ve škole od 31.3. 2020  pro tento úkon do odvolání jsou stanoveny:
PONDĚLÍ A STŘEDA, OD 8:00 DO 11:00.

NEZVOŇTE.  NA DVEŘÍCH HLAVNÍHO VSTUPU DO ZŠ JE UVEDEN TELEFONNÍ KONTAKT, NA KTERÝ ZATELEFONUJTE. PŘIJDE POVĚŘENÝ PRACOVNÍK, (služba) KTERÝ VÁM VYDÁ POTVRZENÍ.

Žádáme Vás, abyste po celou dobu vyčkali před vchodem do školy.

Děkujeme za spolupráci, přejeme hodně zdraví.                           

Z. Jančíková, ředitelka školy

zadost-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-le-pri-uzavreni-skolskeho-zarizeni63192