Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Pozvánka na březnový Večírek pro rodiče a přátele školy

Vážení rodiče,

jako každý rok tak i letos pořádá Sdružení rodičů společenskou událost, která je zvláštní příležitostí pro setkání rodičů, učitelů, bývalých absolventů a všech přátel školy. Výtěžek bude určený žákům 11.ZŠ. 

                                    

                                                            

Večírek pro rodiče a přátele školy

se uskuteční

v sobotu 11. března 2017

v 19.00 hodin

v hospůdce Na Rožku v Malenovicích

Letos se pořádá výroční 15. večírek v retro stylu.

K tanci a poslechu bude hrát DJ Mirek Petříček. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na bohatou tombolu, slosovatelné vstupenky (1. a 2. cena – vstupenka pro 1 osobu na skupinu Kabát – sobota 11.11.2017, 3. cena – vstupenka pro 1 osobu na Holešovskou regatu – pátek 16.6.2017 – Pocta legendám – Olympic a Katapult) a soutěž o nejlepší retro kostým.

Vstupenky v ceně 150,- Kč si můžete objednat u pí. Hyklové na telefonu 774 427 081 nebo u pí. Terazové na telefonu 739 165 438 nebo emailem srpsmalenovice@seznam.cz. Vzhledem k omezenému počtu míst Vás prosím, aby jste si lístky rezervovali co nejdříve!

Současně se na Vás, vážení rodiče, obracíme s prosbou, aby jste nám pomohli obohatit tombolu různými předměty (suvenýry, potřeby do domácnosti či kanceláře, upomínkové a propagační předměty, cukrářské a uzenářské výrobky apod.). Za všechny příspěvky již nyní děkujeme.

Předměty do tomboly je možné poslat po dítěti a předat třídnímu učiteli nebo se domluvit na kontaktech – pí. Hyklové (tel. 774 427 081), pí. Terazové (tel. 739 165 438) nebo nás můžete kontaktovat na email srpsmalenovice@seznam.cz a domluvíme se na předání.

 

                                                                                         PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM SPONZORŮM

Předem Vám srdečně děkujeme za porozumění.

Těšíme se na Vás!

Sdružení rodičů