Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Pozvánka na březnový Večírek pro rodiče

Vážení rodiče,

jako každý rok tak i letos pořádá Sdružení rodičů společenskou událost, která je zvláštní příležitostí pro setkání rodičů, učitelů a přátel. Výtěžek bude určený žákům 11. ZŠ. Každá částka významně pomůže.

Večírek pro rodiče 11. ZŠ Malenovice

se uskuteční

v sobotu 12. března 2016

od 19.00h.

v hospůdce Na Rožku v Malenovicích

K tanci a poslechu bude hrát DJ Marek Toman. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na bohatou tombolu.

Vstupenky v ceně 150 Kč si můžete objednat u p. Janíkové na telefonu 775 219 219 nebo emailem srpsmalenovice@seznam.cz. Vzhledem k omezenému počtu míst Vás prosíme, abyste si lístky rezervovali co nejdříve!

Současně se na Vás, vážení rodiče, obracíme s prosbou, abyste nám pomohli obohatit tombolu různými předměty (suvenýry, potřeby do domácnosti či kanceláře, upomínkové a propagační předměty, cukrářské a uzenářské výrobky apod.). Za všechny příspěvky již nyní děkujeme.

Předměty do tomboly můžete předávat p. Janíkové (tel. 775 219 219), p. Terazové (tel. 739 165 438), p. Hyklové (tel. 774 427 081) nebo nás můžete kontaktovat na email srpsmalenovice@seznam.cz a domluvíme se na předání.

Předem Vám srdečně děkujeme za porozumění.

Těšíme se na Vás!

Sdružení rodičů 11.ZŠ

 

Večírek pro rodiče 2016