Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Příměstský tábor Ludvíkovi v patách u nás ve škole

Týden netradičních zážitků a zábavy o tom, k čemu dospělí vedou děti, aby se neztratily mezi lidmi. Představení vybraných pravidel chování interaktivní formou v podobě her, improvizací, audio a video ukázek, soutěží a dalších aktivit.
Někde je tu Ludvík, kterého budeme hledat. Při tom budeme zkoumat, jak se lidé chovají, jak v tom umí Ludvík „chodit“, a zda by se mohl setkat … třeba s králem.
Pátrat budeme prostřednictvím videa, internetu, poslechem, vlastní zkušeností, na zámku a v podzámčí, na radnici, v restauraci, možná v módním salónu, v triku a teniskách při opékání špekáčků, ale i ve společenském při slavnostním tříchodovém obědu …
Výsledky bádání na závěr představíme.

Tábor je určen dětem ve věku 9 – 15 let, samostatně ve skupinách pro 4. až 6. ročník a 7. až 9. ročník základní školy, vždy v počtu 15 až 24 dětí.

Termín konání:
11. Základní škola Zlín – Malenovice, Zlín
ZL1: skupina 4. – 6. ročník 29. 06. – 03. 07. 2020
ZL2: skupina 7. – 9. ročník 20. 07. – 24. 07. 2020

elektronická přihláška
popis tábora
Další informace na https://regioprotokol.cz/ludvikovi-v-patach/