Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Princip Baťa

Žáci třídy III. B navštívili v rámci oslav 120. výročí Jana Antonína Bati v pátek 9. března Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, expozici „Princip Baťa.“ V tento den byl vstup do muzea pro veřejnost zdarma, právě k výše uvedenému výročí jednoho z významných členů Baťů. Hned na úvod vystáli žáci řadu u razících hodin. Tyto hodiny, které dříve registrovaly docházku pracujících, jsou rozmístěny po celém muzeu k radosti všech žáků. S velkým zaujetím si žáci prohlédli expozici obuvi z celého světa. Sami si mohli vyzkoušet vytvořit jednoduchou obuv v rámci dílny pro děti. Součástí muzea je i dílna obuvníka. Žáci si tak připomněli, co je to fidlovačka, kopyto a další potřeby dobrého ševce. V expozici jsou zastoupeny i stroje a je zde i model pásové výroby. Na mapě světa si žáci mohli vyhledat, kde všude firma Baťa vyráběla, nebo prodávala obuv.
Žáci v muzeu navštívili také výstavu „Tehdy tu byla džungle“ aneb Baťovská kolonizace v Brazílii. Naši prohlídku ukončila poplašná signalizace a tak jsme si vyzkoušeli i malou evakuaci v muzeu. Pro žáky byla tato návštěva muzea dalším zdrojem informací, ale také nevšedních zážitků.

                                                                                     Mgr. Libuše Přílučíková, tř. učitelka III. B