Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Projektový den na II. stupni

Netradiční úterý zažili žáci II. stupně v rámci projektového dne k výročí 100 let vzniku republiky. Žáci si na vlastní kůži vyzkoušeli, soutěžní pořad Riskuj. Nejúspěšnější řešitelé školního kvízu se probojovali do čtyř čtyřčlenných soutěžních týmů, každý tým reprezentoval žák z 6., 7., 8, a 9. ročníku. Soutěžní týmy se utkaly se svými znalostmi v napínavém klání z oblasti jazyka českého, přírodopisu, zeměpisu a dějepisu. Náročnost otázek byla hodnocena od 1 000 Kč do 5 000 Kč.  V první soutěžní hře bojovaly mezi sebou tým žlutý a zelený, znalosti obou týmů byly vynikající, ale nakonec zvítězil tým žlutý, který postoupil do finále. Druhou soutěžní hru vyhrál tým červených, který svými znalostmi předčil tým modrý. Ve finále proběhl souboj titánů červeného a žlutého týmu, celou dobu bylo klání vyrovnané, ale nakonec zvítězil červený tým.
Během programu také vystoupila třída VIII. A s paní učitelkou Kozárkovou, kteří zazpívali 5 charismatických písní  – Ach synku, Proti větru, Kaťuša, Milenci v texaskách a Modlitba. Třída VII. A si připravila prezentaci o „baťovských“ památkách, jejich podobě v 30. letech a dnešním stavu. Třída VII.B prezentovala reprezentativní osobnosti Československa a třída VII.C popsala hodnotu peněz v 1. polovině 20. stol. a 21. století.
Sál byl vyzdoben jak naučnými panely tříd 2. stupně, tak výtvarnými pracemi tříd 1. stupně, které si starší žáci mohli prohlédnout. Věříme, že také žáci v publiku, kteří nesoutěžili, se příjemně bavili, dozvěděli se nové informace a něco se i přiučili.
Děkujeme všem paním učitelkám a panu učiteli za pomoc s přípravou nejen tohoto dne, ale celého projektu „100 let vzniku republiky“.

 Mgr. Z. Hynčicová, Mgr. M. Pokorná