Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

PRŮZKUMNÝ ROBOT JOHNY „PĚTKA“ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Dne 14.10.2015 nás ve školní družině navštívil nadrotmistr Luděk Zavadil s průzkumným robotem Johny „pětka“. Děti z pátého oddělení připravily pro pana nadrotmistra přivítání, namalovaly mu přání a zazpívaly píseň Okolo Hradce.

I když nám počasí moc nepřálo, všechny děti ze školní družiny si doslova osahaly robota Johnyho. Pan nadrotmistr z Vojenské akademie Vyškov dětem přivezl na ukázku i neprůstřelné vesty, plynové masky, dalekohled s nočním viděním, helmy a atrapy zbraní.

Venku dětem ze všech oddělení předvedl, jak takový robot funguje a trpělivě odpovídal na všechny jejich všetečné dotazy. Děti se ihned vrhly na všechno přinesené vojenské vybavení a mohly si vyzkoušet ovládání tohoto průzkumného robota.

Pan nadrotmistr poseděl s dětmi v pátém oddělení a děti měly možnost nahlédnout do vojenské mapy a ještě jednou si vyzkoušet dovezené vojenské předměty.

Panu nadrotmistrovi za trpělivost i za ukázku průzkumného robota patří velký dík.