Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

První ročník turnaje v ping pongu

Historicky první předvelikonoční turnaj v ping pongu se hrál na naší škole v pátek 29.3. Přípravné zápasy chlapců i dívek probíhaly po celý týden o přestávkách na školních stolech, kdy často chlapci učili dívky základním dovednostem při hře ping pongu. Pořadatele mile překvapil velký počet přihlášených závodníků z 6. – 9. tříd.
Během turnaje se sedm desítek chlapců a dívek postupně vystřídalo u 9 hracích stolů. V základním kole změřili své síly žáci systémem každý s každým, do 2. kola postupovali vždy dva nejlepší závodníci, kteří si výhrou ve 2. kole zajistili postup do finále.
Ve dvouhře kategorie dívek se do finále probojovaly žákyně šestého ročníku A. L. Mikošková a B. Čížková, která s přehledem zvítězila nad soupeřkou 2:0. Třetí místo získala K. Šidlíková ze sedmého ročníku.
V kategorii mladších žáků (6. a 7. ročník) se z vítězství ve dvouhrách radoval F. Zívalík, který ve finále porazil A. Václavíka těsně 1:2. Na třetím místě skončil P. Stuchlík. Všichni tři jmenovaní jsou reprezentanti třídy 7.C.
Dvouhra starších žáků se nesla v duchu souboje hráčů 8. a 9. ročníku, mezi nimiž se do finále probojovali M. Konečný a T. Kalivoda, který podlehl soupeři 1:2. Třetí místo vybojoval M. Dlapa.
Sportovní nasazení všech hráčů bylo nad očekávání velké, emoce při výhře či prohře překvapily nejednoho diváka z řad učitelů i žáků.
Blahopřejeme všem vítězům i poraženým.

Mgr. H. Březinová, Mgr. M. Pokorná