Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Putování Prahou

Začátkem prosince se třídy IV. B a V. C vydaly do našeho hlavního města. Vzhledem k tomu, že se o Praze žáci ve čtvrtém a pátém ročníku učí, byl pro ně tento dvoudenní výlet velmi přínosný. Památky, které znají z fotografií, mohli během našeho putování historickým centrem navštívit reálně. Před každou památkou na ně dokonce čekalo několik úkolů, díky kterým snad naše hlavní město znají ještě lépe. Památky však nebyly to jediné, co je v Praze čekalo.

Ihned po příjezdu jsme absolvovali interaktivní výstavu Tutanchamon RealExperience v Národním muzeu. Připomněli jsme si tak vlastivědné učivo o starověku. Tuto výstavu si žáci vychutnali i díky audio přenosu ze sluchátek. Zavzpomínali jsme také na náš projektový den k 30. výročí sametové revoluce a navštívili výstavu The Velvet Revolution 1989. Po opuštění Národního muzea jsme se ocitli u sochy svatého Václava na Václavském náměstí, odtud jsme pokračovali na náměstí Staroměstské. Cestou jsme se zastavili u Prašné brány a Obecního domu. Kromě Staroměstské radnice s orlojem, Týnského chrámu, památníku mistra Jana Husa či Štorchova domu jsme navštívili také kouzelné vánoční trhy. Žáci zde ochutnali tradiční pokrmy, nakoupili dárečky pro své blízké. Poté naše cesta pokračovala přes Staroměstskou mosteckou věž na Karlův most. Kousek od Karlova mostu na náš čekala třetí výstava věnovaná tentokrát Karlu Zemanovi. Ten je považován za zakladatele československého animovaného filmu, žáci Karla Zemana znají hlavně jako významnou osobnost Zlína. V muzeu jsme pronikli do tajů tvorby animovaného filmu, natočili jsme také vlastní krátký spot.

Naše cesta pokračovala na Hradčany. Naskytl se nám krásný pohled na nasvícenou katedrálu svatého Víta a Pražský hrad. První den v Praze jsme zakončili ve Zlaté uličce.

Druhý den jsme naše putování zahájili na Vyšehradě. První zastávkou byl Slavínský hřbitov u kostela sv. Petra a Pavla, který je místem posledního odpočinku významných českých osobností a jejich rodin. V okolí kostela jsme zhlédli externí výstavu s názvem České zahradní umění renesance a baroka. Vyšehrad nám tedy připomněl významné české umělce a umělecké slohy. Další zastávkou bylo Národní divadlo a vyhlídka na Prahu z Tančícího domu. Náš dvoudenní výlet jsme zakončili v muzeu iluzivního umění a trick – artu. Co dokáže správný úhel pohledu, už si prohlédněte v galerii.

      Mgr. Markéta Krotká