Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

ROBOSOUTĚŽ

Víte, co je Robosoutěž? Té se právě zúčastnil tříčlenný Robotým ze IV. A ve složení Adriana Knápková, Katie Greaves a Adam Samohýl. Soutěž se konala v Praze na elektrotechnické fakultě ČVUT.
Úkolem každého týmu bylo sestavit robota ze stavebnice Lego Mindstorms tak, aby plnil zadanou soutěžní úlohu co možná nejlépe. Roboti museli být sestaveni a naprogramováni tak, aby správně projeli bludiště sestavené z různých barevných čtverců. I když je soutěž určena pro týmy z 2. stupně základních škol a odpovídajících tříd víceletých gymnázií, náš Robotým se nenechal zahanbit. Postupně procházel jednotlivými koly bez porážky až do finále. Nakonec skončil na úžasném 2. místě. Celému týmu gratulujeme a přejeme hodně dobrých nápadů při dalším tvoření zajímavých robotů.  

Mgr. Iva Kopecká