Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Saxofonistka Markéta překvapila s Carminou bonou publikum v Ostravě

V pátek 9. 6. 2017 byl náš nejstarší sbor Carmina bona pozván jako host na koncert Základní školy s rozšířenou výukou hudební výchovy do Ostravy – Hrabůvky.  Dopolední koncert byl určen pro žáky této školy. Program byl tomu samozřejmě přizpůsoben. Nejen vystoupení všech tří sborů jejich školy, ale též recitace, flétnový soubor, a dokonce i čtení částí ze tří „povedených“ slohových prací byly příjemným vyplněním takřka celého programu. Pak se náš sbor mohl dostatečně prezentovat.
V trošku upravené podobě už všichni čekali na odpolední koncert. Sál se zaplnil a my byli netrpěliví, až na nás přijde řada.
Úvodní latinská píseň „Gloria patri“ byla vystřídána českou výzvou k návštěvě o prázdninách: „Hrady a zámky“. Nádherná slovenská píseň, námi všemi velmi oblíbená, „Deti a dúha“ naprosto rozněžnila všechny v sále. Ovšem lidová „Do hory ma poslali“ s energickými doprovodnými nástroji (housle v podání Alžběty Budínové a violoncello ovládala Lucie Kalivodová) přítomným naznačila, že náš program graduje. Naprosté překvapení v sále nastalo, když žákyně 9. A Markéta Sovová „vybalila“ se svým saxofonem úvod našeho vrcholného čísla „Music is my life“. Závěrečný pohyb celého sboru naprosto odzbrojil ostravské publikum a to opravdu nešetřilo potleskem.
Slova paní ředitelky této školy zazněla do mikrofonu zcela zřetelně: „Tak to tu ještě nebylo! Moc děkujeme. A doufáme, že se nevidíme naposledy!“
Děkuji všem, kteří svým zpěvem přesvědčili všechny přítomné, že náš sbor patří k těm nejlepším v naší zemi.
Závěrečné poděkování samozřejmě patří naší dvorní korepetitorce paní učitelce Mgr. Lucii Mudrákové, bez které by náš sbor nemohl dosahovat takových úspěchů.

Sbormistryně Mgr. Dana Kozárková