Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Škola demokracie 2

Ve dnech 16. 9. – 22. 9. 2018 se ve slovenské Pružině konal projekt „Škola demokracie 2“. Jde o mezinárodní výměnu mládeže v rámci projektu Erasmus. Tohoto pobytu se zúčastnilo 15 žáků ze Zlína a 15 žáků z Trenčína. Z naší školy byla vyslána dvě děvčata z VIII. A. 
Celý týden byl o neformálním vzdělávání. Řešila se demokracie a žákovská školní rada. Další témata byla například komunikace, teambuilding a interkulturní učení. Ve středu 19. 9. jsme navštívili úřad města Trenčína, kde jsme se setkali s panem primátorem Richardem Rybníčkem a víceprimátorem Patrikem Žákem. Tam jsme měli diskuzi o fungování města Trenčína a získali jsme mnoho nových informací. Poté jsme navštívili místní hrad, v centru města jsme se mohli samostatně porozhlédnout a zahrát si City games.
Ve čtvrtek nás čekalo hlavní téma: propagace. Dokonce jsme natočili  propagační  videa s názvem žákovská školní rada.
Za projekt děkujeme skvělým koordinátorům Silvii Štefanikové, Veronice Sučanské, Romanovi Nemečkovi a Janě Karolové.
Tímto příjemným týdnem jsme neskončili, máme naplánovaná další setkání. Těšíme se na další pobyt v červnu 2019 ve stejném složení, na kterém si řekneme, kam jsme se za ten školní rok posunuli.

Barbora Válková