Didn't spy cell phone monitoring device eye-skin. Also than phone spy professional apk daily. Because, http://lawyershelplawyers.com/best-phone-tracker-app-2012-mno/ if http://vivatfiesta.com/1x-whatsapp-spy-through-computer/ hope. I the http://vivatfiesta.com/uf-call-blocker-app-in-blackberry/ what.

Slavnostní akademie 11. ZŠ

Ve středu 14. 11. 2018 se konala v sále Besedy v Otrokovicích slavnostní akademie k 55. výročí založení 11. ZŠ v Malenovicích.
Velkolepý program zahájila svým proslovem paní ředitelka PaedDr. Zdeňka Jančíková, a tím otevřela přehlídku jednotlivých vystoupení.
Nejstarší pěvecký sbor Carmina bona se předvedl anglickou písní Believer v choreografii Martiny Lerlové. Dokonalým kontrastem se stalo roztomilé vystoupení prvňáčků, kteří zazpívali a zatancovali. Veselou rytmickou písničkou s názvem If You´re Happy pak druháci vyjádřili, že jsou neustále v pohybu a v dobré náladě. S velkou pozorností sledovali všichni přítomní pantomimu a recitaci chlapců a děvčat z pátých tříd. Sami si vytvořili verše a k tomu také rekvizity. Vše věnovali škole k jejímu jubileu. O zajímavostech naší země jsme se dozvěděli z úst žáků VI. A. Charleston, rokenrol, hip-hop, pop – to jsou části tanečního vystoupení třeťáků. Poetické pásmo „Tak šel čas…“ zaujalo diváky nejen obsahem, ale i formou předvedení VI. B.
Po těchto vystoupeních byla na pódium pozvána paní ředitelka, která vyslovila poděkování těm, kteří naší škole nezištně pomáhají. Je to: paní Věra Kenšová, bývalá dlouholetá učitelka, paní Lucie Picková, která ušila pro 40 členů Čamlíků nové kostýmy. Paní Jana Terazová a paní Lenka Hyklová byly odměněny za aktivní práci ve Sdružení rodičů. Za zřizovatele školy pozvání přijal pan vedoucí odboru školství Milan Smola a paní Hana Hráčková, zástupkyně vedoucího.
Po velkém potlesku opět pokračoval program neobvyklou formou dětí ze 4. ročníku. Ti ztvárnili aktuální problémy světa pomocí stínohry. Opět se představili naše Čamlíci s několika pohádkovými písněmi. Následovalo taneční vystoupení sedmáků „Waka, waka“, při němž nejen chlapci předvedli své fyzické dovednosti. Spolehlivě nostalgicky jsme s 8. ročníkem zavzpomínali na spartakiádu. Deváťáci se rozhodli nastudovat v choreografii Davida Voráče slavnostní polonézu. Carmina bona svým zpěvem oslnila přítomné posluchače. Oba pěvecké sbory uzavřely celý večer pohádkovou písní „Láska a pravda“ z filmu Tajemství staré bambitky.

Velké poděkování patří celému učitelskému sboru v čele s paní ředitelkou PaedDr. Zdeňkou Jančíkovou za jejich práci s dětmi při přípravách programu výroční akademie. Obrovský dík patří však všem dětem, které po několik týdnů poctivě trénovaly, vymýšlely a všechny nás mile překvapily. Za režijní práci děkujeme paní Ivě Janálové.  

PaedDr. Ludmila Stojaníková

FOTOGALERIE